2015-2019 EcoBoost (Performance) i GT (4-tłoczkowe) Power Stop Z26 tarcze i klocki przód i tył do Mustanga EU USA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Power Stop
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • Cena netto: 2 276,42 zł 2 800,00 zł

Tarcze i klocki hamulcowe Power Stop Z26 Mustang Ecooboost (Performance) oraz GT (4-tłoczkowe) 2015-2019

(oś przednia i tylna)

Jakość: Premium, baza ceramiczna wzmacniana włóknami węglowymi. Tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe Power Stop spełniają najwyższe, kalifornijskie normy bezpieczeństwa i ekologii.

Jeżeli chcesz poprawić skuteczność hamowania Twojego samochodu to tarcze i klocki hamulcowe z serii Z26 są stworzone dla Ciebie.

Tarcze i klocki hamulcowe Power Stop Extreme Performance zostały zaprezentowane po raz pierwszy w 1995 roku w Kalifornii jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na akcesoria hamulcowe, które pozostaną niezawodne w najbardziej ekstremalnych warunkach. Power Stop dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Klientowi najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania hamulcowe. W związku z ich produkcją na rynek amerykański, tarcze i klocki hamulcowe Power Stop Z26 nie posiadają europejskiej homologacji do poruszania się po drogach publicznych.

- Na klocki i tarcze hamulcowe Powestop składają się z formuły włókien węglowych i ceramicznych - co zapewnia najwyższe osiągi dla samochodów sportowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Tarcze są nawiercane i nacinane dla maksymalizacji chłodzenia zestawu hamulcowego. Pozwala to również na usuwanie gazów powstających przy intensywnym użytkowaniu hamulca.

- Najwyższej jakości podkładki ze stali nierdzewnej zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła oraz hamowanie z bardzo niskim stopniem hałasu.

- Zestaw zabezpieczony jest powłoką cynkową, w celu maksymalizacji ochrony przed rdzą.

- Bardzo niski stopień pylenia, dzięki czemu felgi pozostają czyste na dłużej.

- Produkt zawiera ceramiczny smar oraz najwyższej jakości zestaw montażowy ze stali nierdzewnej.

 

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd może nieco różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

Kategoria
Układy hamulcowe

Typ
Tarcze i Klocki hamulcowe

Aplikacje
Ford Mustang 2015-2019 Ecoboost wersja do zacisków 4 tłoczkowych (Europa) lub z pakietem Performance (USA) oraz GT (4-tłoczkowe)

Technologia
Ceramika, włókna węglowe

W połączeniu z tarczami hamulcowymi Power Stop, zwiększona siła hamowania do 20% w porównaniu do fabrycznego zestawu hamulcowego.

Znacząco mniejsze pylenie oraz redukcja hałasu w porównaniu do klocków fabrycznych.