Oficjalna dystrybucja Power Stop!

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części hamulcowych Power Stop! 

 

Możesz zweryfikować tę informację na oficjalnej stronie internetowej producenta!

https://www.powerstop.com/where-to-buy/

 

Jeżeli chcesz poprawić skuteczność hamowania Twojego samochodu to tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe od Power Stop są stworzone dla Ciebie.

Klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe Power Stop zostały zaprezentowane po raz pierwszy w 1995 roku w Kalifornii jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na akcesoria hamulcowe, które pozostaną niezawodne w najbardziej ekstremalnych warunkach. Power Stop dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć Klientowi najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania hamulcowe. 

Rozwiązania technologiczne stojące za sukcesem Power Stop:

• Wysokowęglowe tarcze hamulcowe Power Stop poprawiają stabilizację temperatury i przenoszenie ciepła

- Power Stop wykorzystuje najlepsze półfabrykaty z odlewami gatunku G3000 z najlepszych odlewni na świecie. Większość odlewni obniża zawartość węgla w celu zwiększenia wytrzymałości na rozciąganie i twardości. Tarcze hamulcowe Power Stop mają zawartość węgla o 3% wyższą niż konkurencyjne marki przy zachowaniu twardości 210 Brinella i wytrzymałości na rozciąganie 250 MPa. Mikrostruktura jest idealną jednorodną matrycą płatków perlitycznych i grafitowych.

• Odlewy są wykonane ze stali pierwotnej i surówki węgla drzewnego bez resztkowych zanieczyszczeń ze złomu wtórnego

- Niektóre odlewnie zrzucają złom do materiału z pozostałymi pierwiastkami, takimi jak niob, wanad, molibden, tytan i wolfram. Te resztkowe materiały powodują powstawanie niekontrolowanych węglików w mikrostrukturze, które osłabiają odlew.

• Precyzyjna obróbka

- Tarcze hamulcowe Power Stop są starannie obrabiane, aby zapobiec powstawaniu naprężeń i gwarantują, że nie pękną przez długi okres poprawnego użytkowania w połączeniu z zakupionymi i zamontowanymi razem klockami hamulcowymi Power Stop. Wszystkie produkty są zgodne z wymiarami OE, aby za każdym razem idealnie pasowały.

• Tarcie odporne na zjawisko "fadingu"

- Klocki hamulcowe ze wspomaganiem zatrzymywania są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymywać wysoki współczynnik tarcia powyżej 1000 °C. Tam, gdzie inne klocki wykazują zanik siły hamowania, Power Stop konsekwentnie zapewnia doskonałą moc hamowania zweryfikowaną w niezależnych wynikach testów porównujących skuteczność hamowania z innymi wiodącymi markami. Klocki hamulcowe Power Stop zapewniają do 35% więcej siły hamowania (wgryzania się w tarczę hamulcową) i dłuższą żywotność klocka.

• Klocki hamulcowe "Posi-mold"

- Klocki hamulcowe Power Stop wykorzystują technologię form pozytywowych. Podkładki Posi-mold zapewniają stałą gęstość, ponieważ materiał jest prasowany na gorąco pod ciśnieniem ponad 6000 psi. Rezultatem jest stała wydajność i niski poziom hałasu. Podkładki nie zawierają azbestu.

• Powłoka cynkowo-dichromianowa

- Poszycie Power Stop jest odporne na rdzę i sprawia, że ​​tarcze bardzo długo wyglądają jak nowe. Niektórzy konkurenci stosują powłokę kadmową, która jest wysoce toksyczna i stwarza potencjalne ryzyko dla zdrowia. Kadm jest zakazany w Europie i u wszystkich głównych producentów pojazdów.