Oryginalny MOPAR już dostępny!

 

Amerykański dostawca części samochodowych MOPAR istnieje od ponad 80 lat. W ciągu tych lat, MOPAR stał się bardzo silną marką części samochodowych. W asortymencie MOPARa znajduje się szeroki wybór części zamiennych, olejów oraz dodatkowych produktów związanych z utryzmaniem samochodu w pełnej sprawności.

MOPAR to sprytne połączenie słów „MOTOR PARTS”, które należy rozumieć, jako system zapasowy, zapewniający dostępność części i usług dla Twojego pojazdu. Jeśli chodzi o wymianę oleju, MOPAR nie zapewnia najlepszego oleju do każdego samochodu - MOPAR zapewnia najlepszy olej do TWOJEGO amerykańskiego samochodu, zgodnie z projektem i specyfikacjami ustalonymi przez inżynierów przed montażem na linii produkcyjnej.

Wielu kierowców JEEPa, Chryslera i Dodge'a usilnie poszukuje oryginalnych części firmy MOPAR. Sklep AmCarParts jako jeden z nielicznych dystrybutorów w Polsce oferuje oryginalne oleje MOPAR, które importujemy bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu masz dostęp do oleju silnikowego, oleju przekładniowego i innych środków chemicznych MOPAR. Dla naszych Klientów oferujemy najniższe ceny olejów MOPAR. Dodatkowo oferujemy odpowiednie filtry oleju MOPAR do Twojego samochodu, aby utrzymać go w jak najlepszej kondycji. Oleje MOPAR wykazują doskonałą jakość i odpowiadają specyficznym wymaganiom amerykańskich samochodów. Jeżeli nie ejsteśmpewny, który olej i filtr MOPAR będzie odpowiedni do Twojego samochodu, nie czekaj, napisz lub zadzwoń do nas!