Układ dolotowy ROUSH Performance (Cold Air Intake) Mustang GT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ROUSH
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • Cena netto: 2 032,52 zł 2 500,00 zł

Układ dolotowy (Cold Air Intake) ROUSH Performance Mustang GT

ROUSH jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, amerykańskich firm produkujących części, jak również pełne pakiety z kategorii PERFORMANCE do Fordów. Dziedzictwo firmy oraz rozpoznawalność na rynku amerykańskim sprawia, że produkty wychodzące z fabryk ROUSH są wyjątkowo pożądane przez fanów AmCarów.

Układ dolotowy ROUSH Performance został zaprojektowany z myślą o uwolnieniu potencjału drzemiącego w silniku Twojego Mustanga. Dzięki zwiększeniu przepływu powietrza, jak również obniżeniu jego temperatury, silnik Mustanga GT jest w stanie wygenerować ok. 10KM więcej bez konieczności dostrajania komputera! System CAI został zaprojektowany i przetestowany specjalnie pod kątem tego zastosowania, aby zapewnić, że wydajność sygnału MAF jest zgodna z domyślnymi ustawieniami fabrycznymi. Łącząc układ dolotowy z końcowym układem wydechowym ROUSH, zgodnie z informacjami producenta, ma zapewnić dodatkowe 29KM!

Suchy filtr ROUSH zachowuje swój kształt nawet przy dużym przepływie powietrza i składa się z wewnętrznej i zewnętrznej warstwy siatki drucianej, która zapewnia trwałość i niezawodność. Filtr nie wymaga olejowania i można go łatwo zmywać w celu ponownego użycia.

 

Kategoria
Układy dolotowe

Typ
Dolot Cold Air Intake

Aplikacje
Ford Mustang 2015-2017 GT dla samochodów produkowanych zarówno na rynek europejski jak i amerykański.

Technologia
Tworzywa sztuczne

Instalacja układu dolotowego Cold Air Intake wraz z instalacją układu wydechowego ROUSH Axle-Back znacząco poprawi moc Twojego Mustanga. Zwiększona zostanie przepustowość układu, co wpłynie pozytywnie na osiągi samochodu.