Koszty i sposoby dostawy

Dostawa
Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zakupione towary dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie. Zamówienia, które wpłyną po godzinie 15.00 realizujemy następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub święta zrealizujemy w najbliższym dniu roboczym. W przypadku płatności przelewem warunkiem wysyłki jest zaksięgowanie przelewu od Państwa, lub otrzymanie potwierdzenia przelewu. Czas realizacji zamówienia w zależności od zakupionego towaru może wynosić od 1 do 7 dni. Przy danym towarze umieściliśmy orientacyjny czas realizacji zamówienia (czas potrzebny na wysyłkę + czas transportu).

Kurier DHL
Naszym głównym partnerem logistycznym jest firma kurierska DHL, która jest liderem i ekspertem w zakresie obsługi ekspresowych przesyłek krajowych i zagranicznych. Taki partner gwarantuje niezawodność dostaw. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.


Odpowiednie koszty wysyłki umieściliśmy przy każdym produkcie.

W przypadku zamówień niestandardowych "na zamówienie" - koszty wyceniamy indywidualnie

 

Wycena indywidualna transportu; W przypadku przesyłek gabarytowych  oraz przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy w celu przeliczenia kosztów.